www.eners.pl
Oferty pracy

ENERS jest jednym z wiodących dostawców rozwiązań energooszczędnych systemów energetycznych i grzewczych opartych na odnawialnych źródłach energii w województwie małopolskim. Unikalne, sprawdzone produkty, kompetentna obsługa klientów i wyróżniająca nas rzetelność w wykonywaniu instalacji możliwa jest dzięki wysokim kwalifikacjom i zaangażowaniu każdego pracownika.

Aktualne oferty pracy:

Poszukujemy doświadczonego instalatora systemów grzewczych i wentylacyjnych

Profil idealnego kandydata:

- kompetencje zawodowe z zakresu tradycyjnej techniki grzewczej jak i odnawialnych źródeł energii
- wykształcenie minimum zawodowe, preferowane średnie lub wyższe
- umiejętności instalacyjne w zakresie hydrauliki domowej i przemysłowej
- umiejętności analitycznego myślenia i wykonywania instalacji wg projektu
- komunikatywność, umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami
- schludność i estetyka w pracy, punktualność
- dyspozycyjność, uczciwość, rzetelność, wysoka kultura pracy
- prawo jazdy kat. B

Mile widziane:
- aktualne uprawnienia zawodowe
- umiejętność wykonywania instalacji elektrycznych
- doświadczenie w instalacjach pomp ciepła
- umiejętności tzw. „złotej rączki”

Zakres obowiązków:
- przygotowywanie koncepcji i uzgodnienia zakresu prowadzonych prac instalacyjnych
- profesjonalne wykonywanie instalacji
- kierowanie zespołem pracowników (po okresie próbnym)
- nadzór nad pracami podwykonawców
- serwis instalacji
- odpowiedzialność za powierzony towar

Oferujemy:

- pracę w pełnym wymiarze godzin
- konkurencyjne wynagrodzenie z możliwością premii uzależnionej od wyników w pracy
- pracę w prężnie rozwijającej się firmie
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Posimy o  przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:
kariera@eners.pl lub kontakt pod numerem telefonu 12 266-08-08

Poszukujemy do współpracy instalatorów, firmy wykonawcze budowlane i instalacyjne

Oferujemy pracę w formie stałych zleceń. Posiadamy szeroką i sprawdzoną gamę produktów, a także odpowiednią wiedzę. Dajemy nadzór techniczny, fachowe doradztwo oraz szkolenia. Informacje prosimy przesyłać na adres:
wspolpraca@eners.pl

5316309 wywołań od 11 maj 2010