www.eners.pl
  Katalog » O nas
Moje konto    
O nas

Firma ENERS działa od 2008 roku. Celem naszej działalności jest kompleksowe wykonywanie budynków energooszczędnych wraz z instalacjami służącymi do produkcji oraz efektywnej eksploatacji energii cieplnej, chłodniczej i elektrycznej w oparciu o Odnawialne Źródła Energii. 

Nasze główne zadanie to dokładne rozpoznanie zapotrzebowania budynku na energię i analiza uwarunkowań środowiskowych, w których będzie się on znajdował lub już się znajduje oraz możliwości i oczekiwań Inwestora, a następnie umiejętne zaprojektowanie i wykonanie całego budynku wraz z instalacjami wykorzystującymi: ciepło pierwotne z nieograniczonych i czystych źródeł energii odnawialnej (np. pompy ciepła, fotowoltaika) i ciepło wtórne, odpadowe (np. systemy rekuperacji). Takie działania pozwalają w bardzo dużym stopniu zmniejszać, a nawet niwelować koszty przeznaczone na produkcję i wykorzystywanie energii cieplnej, chłodniczej i elektrycznej w każdym budynku.

ENERS jest firmą, która oferuje swoim Klientom kompleksowe rozwiązania systemów energooszczędnych pozwalających w znacznym stopniu zmniejszyć koszty pozyskiwania i użytkowania energii, a także wyznaczając sobie coraz bardziej ambitne cele projektuje, współprojektuje i wykonuje budynki samowystarczalne energetycznie, o zerowym zapotrzebowaniu na energię, a nawet tzw. budynki energy plus, czyli takie, które produkują więcej energii niż same są jej w stanie zużyć.

W ofercie naszej znajdują się min. budownictwo energooszczędne i pasywne, pompy ciepła, energooszczędne systemy ogrzewania budynków, fotowoltaika, kolektory słoneczne, systemy rekuperacji wraz z GWC, ekologiczne oczyszczalnie ścieków, instalacje elektryczne, wod-kan, gospodarka wodą deszczową, centralne odkurzacze, kominki z płaszczem wodnym, stacje uzdatniania i zmiękczania wody, systemy termomodernizacyjne.

Skutecznie pomagamy także w uzyskiwaniu dotacji do istniejących programów dofinansowań dla źródeł odnawialnych w całej Polsce.

Ofertę swoją kierujemy do Klienta, który posiada prawa do istniejącego budynku, bądź zamierza taki wybudować, a także do firm wykonawczych i instalacyjnych. Dysponujemy zespołem doświadczonych projektantów, architektów i wykonawców gwarantując naszym Klientom kompleksową obsługę inwestycji.

Dzisiaj ENERS to kilkaset kompleksowo wykonanych instalacji wykorzystujących Źródła Odnawialne i liczne grono zadowolonych użytkowników.

Wykonywane przez naszą firmę instalacje i wykorzystywane w nich urządzenia są dla nas niezastąpionym żródłem wiedzy, kompetencji i doświadczenia, które pragniemy przekazać naszym nowym Klientom. Ponadto zapraszamy do współpracy architektów, projektantów i firmy wykonawczo-instalacyjne.

Jesteśmy autoryzowanym wykonawcą, instalatorem i serwisem nastepujących firm: Ytong, Silka, Multipor, AlphainnoTec, Vatra, IVT, Vaillant, Viessmann, Purmo, TECE, Kermi, Auer, Aeris, Zhender, Aspol, Muovitech, Armacell, Rehau, Argisol, Thermo|Solar, Watt, Sunex, Ochsner, Euro-Plast, Haze, Termica, Pro-Vent, Steca, Hewalex, Comap, Roth, Thessla Green, Wanas, Makroterm.

Oddajemy do Państwa dyspozycji nasz firmowy salon w Krakowie, przy ul. Zakopiańskiej 34, gdzie pracują instalacje kolektorów słonecznych i pomp ciepła, które wykorzystujemy na potrzeby budynku, w którym się znajdujemy.

DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI ORAZ PAŃSTW SĄSIEDNICH.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
Zespół ENERS
 

Nasza siedziba: 


Salon firmowy ENERS
 
Powrót
5830799 wywołań od 11 May 2010