www.eners.pl
  Katalog » Firma
Moje konto    
Firma


ENERS
prowadzi działalność w obszarze Odnawialnych Źródeł Energii, w skrócie OŹE.

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu i wykorzystywaniu energii słonecznej, energii geotermalnej oraz energii wiatru, a także w rekuperacji, termomodernizacji i szeroko rozumianej energooszczędności dla wszelkiego rodzaju budynków.

Firma ENERS zajmuje się doradztwem, sprzedażą, dystrybucją, kompleksowym wykonawstwem i serwisem rozwiązań energooszczędnych dla budownictwa mieszkalnego, firm produkcyjnych i instytucji państwowych w obiektach już istniejących, jak i tych nowobudowanych.

 

Zajmujemy się również dystrybucją matriałów budowlanych dla energooszczędnych domów w technologii firmy ARGISOL.

Decydującą korzyścią budowania naszą metodą są niewielkie koszty robocizny, wynoszące zaledwie 1/3 budowania metodą tradycyjną oraz sensacyjnie niski współczynnik przewodnictwa ciepła wynoszący U = O,15 W/m2 K (80% oszczędności energii).

Budowanie to jest bardzo łatwe, a mały ciężar nie wypełnionych elementów ułatwia istotnie ciężką pracę na budowie.
System budowlany ARGISOL jest korzystniejszy w kosztach od tradycyjnego sposobu budowania. Doskonała izolacja chroni przed hałasem. Przy tym sposobie budowania nie istnieje problem wilgoci, zagrzybienia i robactwa na fundamentach, ścianach i stropach.

Dzięki izolacji ściany wewnętrznej różnica temperatur między temperaturą powierzchni ściany, a temperaturą powietrza w pomieszczeniu wynosi jedynie 1°C.

Dysponujemy 33 gotowymi projektami, ale realizujemy również projekty indywidualne.


W oparciu o szczegółowy audyt energetyczny, doradztwo, projektowanie, sprzedaż i wykonawstwo proponujemy naszym Klientom następujące rozwiązania: 

- instalacje solarne z użyciem kolektorów słonecznych
- zintegrowane systemy pomp ciepła z sondami i kolektorami geotermalnymi 
- rekuperatory wraz z gruntowymi wymiennikami ciepła (GWC)
- docieplanie budynków
- elektrownie wiatrowe wraz z wiatrakami
- ogrzewanie i chłodzenie płaszczyznowe
- systemy klimatyzacji
- systemy fotowoltaiczne (baterie słoneczne)
- systemy gospodarki wodnej
- stacje uzdatniania wody
- ekologiczne przydomowe oczyszczalnie ścieków
- certyfikaty energetyczne
- kompleksowe instalacje grzewcze

ENERS dokłada wszelkich starań, aby towary i usługi sprzedawane przez firmę były najwyższej jakości. Do wykonywania swoich prac firma posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i uprawnienia, a oferowane produkty i rozwiązania objęte są specjalnym programem serwisowym w systemie gwarancyjnym i pogwarancyjnym, a także poprzez specjalistyczne przeglądy okresowe.

Pracownicy firmy ENERS to ludzie pełni pasji, ale i kompetencji. W swoich działaniach innowacyjni, ale także rzetelni. To ludzie, którzy w podejściu do swojej pracy są nowatorscy, ale przede wszystkim doświadczeni, natomiast w postawie kreatywni i odpowiedzialni.

ENERS to firma poszukująca harmonii technologii ze środowiskiem, a przez to z człowiekiem. To firma, która koncentruje swoje działania w dziedzinie oszczędności finansowej i niezależności energetycznej dla swoich klientów. To w końcu firma, która na płaszczyźnie swoich celów stawia przede wszystkim człowieka, jego dobro, jego niezależność i jego przyszłość.

Oferta ENERS to pomoc na każdym etapie inwestycji!

 

Powrót
5830749 wywołań od 11 May 2010