www.eners.pl
AirPack 800
AirPack 800
Rekuperator AirPack 800 o wydajności 800m3/h został zaprojektowany do dużych przestrzeni mieszkalnych oraz małych obiektów komercyjnych.

Urządzenie jest doskonałym rozwiązaniem dla właścicieli dużych domów dbających o komfort i poszukujących sposobu na obniżenie kosztów użytkowania budynku. Dzięki dużej wydajności urządzenie zapewnia dostawę odpowiedniej ilości świeżego powietrza zarówno podczas codziennego użytkowania jak i w czasie kiedy w budynku przebywa większa liczba osób. Kompaktowa kompaktowa konstrukcja ułatwia montaż w przestrzeni budynku.

Centrale AirPack wyposażone są w zintegrowany system automatyki i sterowania. Głównym elementem systemu jest opracowany przez dział badań i rozwoju Thessla Green modułowy sterownik Green-T. Sterownik zawsze zintegrowany jest z centralą dzięki czemu centrala działa nawet po odłączeniu panelu sterowania. Przewody zasilające oraz sygnałowe poprowadzono wewnątrz ścian obudowy. Zapobiega to gromadzeniu się zanieczyszczeń, ułatwia czyszczenie urządzenia i minimalizuje możliwość uszkodzenia przewodów.

Dane techniczne:
 
Sortuj produkty wg:
Pokaż produkty:
Produkty promocyjne:
Ilość wyników na stronie: 
Brak produktów
5495759 wywołań od 11 maj 2010