www.eners.pl
AirPack 180 Flat
AirPack 180 Flat
Rekuperator 180 flat o wydajności 180m/m3 przeznaczony jest do indywidualnej wentyalcji budynkó indywidualnych i komercyjnych. Jego konstrukcja umożliwia zarówno montaż podwieszony jak i naścienny.

Niewielka wysokość obudowy, wynosząca zaledwie 276mm, oraz cicha praca umożliwiają zabudowanie urządzenia w przestrzeni każdego sufitu podwieszanego. Dzięki kompaktowej konstrukcji i niewielkim wymiarom rekuperatory AirPack 180 flat znajdują zastosowanie w wentylacji mieszkań, małych domów jednorodzinnych, oraz wszędzie tam, gdzie nie przewidziano miejsca na urządzenie wentylacyjne w fazie projektu.

Centrale AirPack wyposażone są w zintegrowany system automatyki i sterowania. Głównym elementem systemu jest opracowany przez dział badań i rozwoju Thessla Green modułowy sterownik Green-T. Sterownik zawsze zintegrowany jest z centralą dzięki czemu centrala działa nawet po odłączeniu panelu sterowania. Przewody zasilające oraz sygnałowe poprowadzono wewnątrz ścian obudowy. Zapobiega to gromadzeniu się zanieczyszczeń, ułatwia czyszczenie urządzenia i minimalizuje możliwość uszkodzenia przewodów.

Dane techniczne:
Sortuj produkty wg:
Pokaż produkty:
Produkty promocyjne:
Ilość wyników na stronie: 
Brak produktów
5422753 wywołań od 11 maj 2010