www.eners.pl
Pompa ciepła VATRA GIGA mocy 105 -160 kW

Pompy Ciepła VATRA GIGA są ekologicznymi i energo­oszczędnymi urządzeniami grzewczo-chłodniczymi o dużej mocy. Seria GIGA obejmuje pompy ciepła solanka-woda o mocach od 105kW do 160kW.

Ze względu na zakres mocy Pompy Ciepła VATRA GIGA są urządzeniami przeznaczonymi do ogrzewania obiektów o powierzchni od 2000 m2. Pompa ciepła VATRA GIGA może być źródłem ciepła i chłodu dla budynków już istniejących jak również dla nowo budowanych. Ze względu na max. temperaturę zasilania 55°C może funkcjonować zarówno z instalacjami niskotemperaturowymi, szczególnie z ogrze­waniem podłogowym czy ściennym, jak również z nowopro­jektowanymi instalacjami grzejnikowymi dostosowanymi do pracy na parametrze 50°C.

Pompy ciepła VATRA GIGA B typu solanka-woda są przystosowane do pozyskiwania ciepła z gruntu za pomocą kolektora poziomego bądź pionowego.

Pompy Ciepła VATRA GIGA wyposażone są w dwie herme­tyczne sprężarki typu scroll o bardzo wysokim współczynni­ku efektywności. Posiadają zwartą obudowę z podwójnym tłumieniem drgań, izolowaną w stopniu zapewniającym cichą eksploatację. Obieg termodynamiczny realizowany jest za pomocą czynnika chłodniczego R407C. Parownik i skraplacz wykonane są jako wymienniki płyto­we, lutowane miedzią o płytach ze stali szlachetnej AISI316. Posiadają atesty PZH.


Sortuj produkty wg:
Pokaż produkty:
Produkty promocyjne:
Ilość wyników na stronie: 
Brak produktów
5494854 wywołań od 11 maj 2010