www.eners.pl
Pompa ciepła VAPompa ciepła VATRA MEZO mocy 26-65 kW

Pompy Ciepła VATRA MEZO HT są ekologicznymi i energooszczędnymi urządzeniami grzewczo-chłodniczy­mi o średniej mocy pozwalającymi na uzyskanie wysokich parametrów temperaturowych czynnika grzewczego. Seria MEZO HT obejmuje pompy ciepła solanka-woda o mocach od 25kW do 42kW, oraz pompy ciepła woda-woda o mo­cach od 30kW do 65kW.

Pompy Ciepła VATRA MEZO HT mogą być źródłem ciepła i chłodu dla budynków już istniejących jak również dla nowo budowanych. Ze względu na max. temperaturę zasilania 60°C oprócz instalacji niskotemperaturowych i nowoprojektowanych instalacji grzejnikowych dostosowa­nych do pracy na parametrze 50°C mogą również obsłużyć odpowiednio zmodyfikowane instalacje wysokotempera­turowe.

Pompy Ciepła VATRA MEZO HT wyposażone są w herme­tyczną sprężarkę typu scroll o bardzo wysokim współczynni­ku efektywności. Posiadają zwartą obudowę, izolowaną w stopniu zapewniającym cichą eksploatację.

Obieg termodynamiczny realizowany jest za pomocą czynnika chłodniczego R134a. Parownik i skraplacz wykona­ne są jako wymienniki płytowe, lutowane miedzią o płytach ze stali szlachetnej AISI316. Posiadają atesty PZH.

Sortuj produkty wg:
Pokaż produkty:
Produkty promocyjne:
Ilość wyników na stronie: 
Brak produktów
5422684 wywołań od 11 maj 2010